معرفی قابلیت های شخصی به صورت آنلاین در سایت شخصی

 

با طراحی سایت شخصی، مهارت های خود را در معرض دید همگان قرار دهید و با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید.

معمولاً افراد از ایجاد سایت شخصی چندین هدف را دنبال می کنند. برخی به دنبال به نمایش گذاشتن تخصص، رزومه و سوابق کاری شان هستند برخی دیگر می خواهند که بتوانند هرچه راحتر و سریعتر با مشتریان و مخاطبین حرفه و شلغلشان تعامل داشته باشند. و تعدادی از افراد سرشناس به دنبال این هستند تا از طریق وبسایت شخصی بتوانند مخاطبین خود را از دیدگاه ها و نظراتشان مطلع کنند و با آنها تعامل دوطرفه داشته باشند. شما جزء هر کدام از دسته های ذکر شده که باشید وب امین شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

ویژگی ها و قابلیت های یک وب سایت شخصی در وب امین

 

از ویژگی ها و قابلیت های وب سایت های شخصی وب امین بهره ببرید تا بتوانید مخاطبین بیشتری را جذب کنید

سایت شخصی شما بایستی این قالیت را دارا باشد تا سوابق کاری و مهارت ها را در فرمتی کاربر پسند نمایش دهد. علاوه بر آن داشتن راه های ارتباطی همانند فرم های تماس برای تعامل دو طرفه با مخاطبین از دیگر ویژگی های آن است. یک رابط گرافیکی جذاب می تواند باعث شود تا کاربر مدت زمان بیشتری را درسایت شما بگذارند.

سایت شخصی خود را به ما بسپارید

 

وب امین با بهره گیری از برترین طراحان سایت ، به شما در زمینه برندینگ نام خود کمک می نماید.با ارائه قالب های متنوع متناسب با شغل شما و طراحی اختصاصی سایت و ایجاد قسمت های مختلف در وب سایت شما ، وب امین شما را در ایجاد ویترینی از قابلیت های شما یاری می رساند

طراحی سایت شخصی

سوالات متداول

وب سایت های شخصی معمولاً به منظور معرفی رزومه شخصی افراد شامل قابلیت ها و مهارت های کاری، ارتباط و تعامل دوطرفه با مخاطبین طراحی می شوند.

در صورتی که می خواهید با طیفی از مخاطبین در فضای وب ارتباط دو طرفه داشته باشید و از دیدگاه ها و نظرات آنها آگاه شده و یا مهارت های کاریتان را به آنها معرفی کنید می توانید از وبسایت شخصی استفاده کنید.

 

سایت های شخصی بایستی قابلیت نمایش در کلیه دستگاه های الکترونیکی را داشته باشند، پاسخگوی نیازهای کاربران باشند و مدیریت آن به راحتی توسط کاربر امکان پذیر باشد.

ما با برگزاری جلسات مشاوره رایگان با مشتریان ، از نیازهای آنان مطلع شده و وبسایت شخصی متناسب با اهداف آن ها را طراحی می کنیم.

وبسایت شخصی بایستی به راحتی در همه دستگاه های الکترونیکی از جمله موبایل قابل نمایش باشد. و این به معنای ریسپانسیو بودن آن است.

وجود یک رابط گرافیکی جذاب و امکان وجود راه های ارتباطی همانند فرم تماس با ما می تواند به هرچه جذاب تر شدن وب سایت شخصی کمک کند.